piątek, 29 listopada 2013

Konkurs na Facebooku oraz Jarmark na Nikiszu (Katowice) 07/12/2013!!!


Witam Kochane, dziś w miarę krótko :)

W poniedziałek, mój Fanpage na Facebooku przekroczył 1000 fanów (!!!) i w ramach podziękowania  oraz z okazji zbliżających się świąt zorganizowałam Konkurs!


Wszystkich serdecznie zachęcam do wzięcia w nim udziału :) Do wygrania Miś Spencer w zielono-żółtej bluzeczce i brązowych portkach :) Pomyślałam, że chyba nie ma lepszego kandydata na nagrodę z tej okazji, niż jegomość z mojego profilowego stempelka we własnej osobie :)


Tutaj wszystkie informacje:

Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu, z pewnością zgodzicie się ze mną, że każde słowo uznania, komentarz czy "polubienie" jest dla wszystkich twórców bardzo inspirujące, dodaje skrzydeł, chęci do dalszego działania oraz sprawia, że wierzymy, że to co robimy ma sens :) To samo dotyczy portali społecznościowych, jak i stron internetowych, blogów etc. Dziękuję!!!

Dodatkowo zauważyłam, że dzisiejszy post jest również bardzo okrąglutki, bo setny!!! Rozkręciłam się ;)

Jeszcze jedno - już za tydzień, w sobotę 7 grudnia, moje "szydełkowce" i ja pojawimy się na Świątecznym Jarmarku na Nikiszu w Katowicach. Trwa on cały weekend, ale moje stoisko będzie prosperowało tylko pierwszego dnia :) W niedzielę natomiast pojawi się tam Agnieszka z bloga Szydełko Agnieszki. Zapraszam serdecznie, bo będzie się działo - aż 75 wystawców!!!


Miłego weekendu :)

4 komentarze:

Agnieszka S. pisze...

Oh chyba muszę się w końcu zmobilizować i założyć sobie profil na facebooku... bo takie fajne zabawy mnie mijają :/

I podpisuję się pod zaproszeniem na kiermasz, będę tam drugiego dnia :)

Deszczowa Mia pisze...

Gratulacje :) W końcu muszę u siebie pokazać misiaka od Ciebie dla Lili - bo ja się w nim zakochałam, o niej nie wspomnę - bo podoba jej się również, tylko troszkę za mała jeszcze jest na zabawy nim :) Chętnie byśmy na ten Nikisz znów podjechali, ale zobaczymy jaka będzie pogoda :)

Ewa Urban pisze...

Gratulacje :-) :-) :- ) Szkoda, że do Katowic mam aż 400 km :-( Życzę wielu odwiedzających stoisko :-)
Misiaczek bardzo mi się podoba więc przyłączę się do zabawy :-)
Serdecznie pozdrawiam.

nuta pisze...

Przecież wiesz, że lubię Cię nie od dzisiaj, ale teraz lecę Cię polubić na fejsie:)

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny :)