wtorek, 1 lipca 2014

Wielkie Otwarcie - Pracownia Rękodzieła MCP


Kochani!

Od dłuższego czasu pisałam o tajemniczych zmianach, które miały nastąpić w mojej szydełkowej działalności :) No i nareszcie ta chwila nastała! Chciałam Wam powiedzieć, że od dzisiaj zaczynam działać pod własną marką i nową nazwą - z dniem 1 lipca 2014 została powołana do życia Pracownia Rękodzieła MCP - moja pracownia :)


Blog pozostaje oczywiście bez zmian, fanpage również, trwają tylko prace nad moją strona internetową i oczywiście mam nowe, piękne logo :) Mój pomysł na ukazanie Króliczka Melvina z balonikiem w łapce, a bezbłędne wykonanie - Pooky's world :)

Jestem bardzo szczęśliwa i podekscytowana :) Dziękuję za wszystkie miłe komentarze i słowa wsparcia! To, między innymi, dzięki Wam, postanowiłam wziąć sprawę w swoje ręce i iść o krok dalej z moimi "szydełkowcami" w roli głównej :) Wierzę, że marzenia się spełniają, więc liczę na to, że moja wielka pasja i zaangażowanie w to, co robię, będą wykładnikiem mojego dalszego działania i powodzenia ;)

20 komentarze:

blondieenka pisze...

Gratuluję i zazdroszczę odwagi:)

Joanna Mazurkiewicz pisze...

Trzymam kciuki za sukces :)

jez pisze...

Gratuluje,trzymam kciuki oby sie wszystko udalo:)

Agnieszka Mat pisze...

Gratuluję!

Janusz B. pisze...

Gratuluję i życzę powodzenia :)

Stokrotka pisze...

Powodzenia :)

FUSIK pisze...

Gratuluje 😃trzymam kciuki 😃

entomka pisze...

Trzymam kciuki, powodzenia

Monika MiniArt pisze...

Gratujuję i kibicuję :)

Paulyntolyna pisze...

Życzę powodzenia:) I trzymam kciuki:)

Kasia J. pisze...

Gratuluję z całego serca :-) Cieszę się razem z Tobą i trzymam kciuki.
Pozdrawiam serdecznie.

Moja Fantazja pisze...

Ja również gratuluję z całego serca, życzę Ci wytrwałości, powodzenia i na pewno będę często zaglądać:) Pozdrawiam Kasia:))

dom na początku świata pisze...

Wielu sukcesów :) I żeby ten zapał nie opuszczał Cie dalej :))

mikimaglos pisze...

Pani Justyno, jestem pod wielkim wrażeniem Pani pasji, talentu, odwagi i radości, jaką Pani czerpie ze swojej pracy (i przy okazji ta radością zaraża też nas, bo trudno się nie uśmiechać, patrząc na Pani dzieła ;-). Trzymam mocno kciuki, gratuluję i cieszę się, że w awaryjnych sytuacjach mogę na Panią liczyć. Oczywiście nie muszę pisać, że Baxter i Króliczki wywołały wielki uśmiech na twarzach obdarowanych dziewczynek.
Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu sukcesów Pracowni!

Gizrapka ABJ pisze...

Gratuluje! i żałuję, ze jednak nie zdecydowałam się być w Będzinie na jarmarku... od razu bym Cię poznała po maskotach... ;D pozdrawiam serdecznie

My Crochet Privacy... pisze...

Dziękuję za wszystkie miłe słowa i trzymanie kciuków :)
@mikimagłos - to ja dziękuję za pamięć o moich "szydełkowcach" :) Niesamowicie się cieszę, że króliczki i Baxter wywołały uśmiech na twarzach nowych właścicieli <3

aniutka_85 pisze...

Moje najszczersze gratulacje!!! Trzymam kciuki (aleś Ty odważna) :))))

Crochet-World-PL pisze...

Gratulacje i oczywiście powodzenia! Trzymam mocno kciuki, chociaż robisz tak piękne rzeczy, że sukces jest gwarantowany! :-) Pozdrawiam serdecznie!!

Crochet-World-PL pisze...

Gratulacje i oczywiście powodzenia! Trzymam mocno kciuki, chociaż robisz tak piękne rzeczy, że sukces jest gwarantowany! :-) Pozdrawiam serdecznie!!

ashki pisze...

Życzę mega powodzenia i trzymam mocno kciuki:))))))

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny :)