poniedziałek, 10 lutego 2014

Praca w toku / Work in progressWitam Kochane,

jak minął weekend? U nas bardzo przyjemnie, muszę przyznać, że mamy bardzo przyjemną wiosnę tej zimy ;) Obawiam się tylko, że zrobi nam psikusa i zasypie w kwietniu lub maju ;)

Bardzo lubię zdjęcia robótek w toku i postanowiłam zebrać, które zrobiłam do tej pory i opublikować :) Założyłam tez osobny album na Facebooku, by prezentować jak powstają moje "szydełkowce" :)

Tygrysek
Kłapouchy cz. II
Kłapouchy cz. I
Szczeniaczek Baxter

Króliczek Elroy

Panda

Kolorowy Króliczek

Króliczek Melvin
Kolorowe Króliczki

Bzyczek, Barnabi i Rubi

Kolorowy Króliczek
Oczywiście to tylko niewielki ułamek tego, co wyszło spod mojego szydełka, ale, jak to bywa w ferworze pracy, nie zawsze pamiętam, żeby pstryknąć fotkę "pracy w toku". Sporo z nich nie najlepszej jakości, ale zrobione z telefonu komórkowego :)
To zabawne, ale jak wykonuję jakiś projekt po raz pierwszy i mam pewien zamysł i oczekiwania co do efektu wydaje mi się, że nie wyjdzie tak, jak chciałam, a po pozszywaniu i wykończeniu praca wygląda zupełnie inaczej! Dlatego sądzę, że nie należy się poddawać i dokończyć to, co zaczęłyśmy, bo efekt może nas miło zaskoczyć :)

W tym tygodniu wśród Obserwatorek witam: Feba - Rękodzieło Artystyczne i Użytkowe, Dziergam Sobie, Lenusiowo oraz Picot Kinga. Super, że jesteście!!!

Miłego tygodnia Kochane!

11 komentarze:

Paulyntolyna pisze...

U mnie weekend minął świetnie, pogoda była ładna:) A ty dalej szydełkuj:)

Stokrotka pisze...

Też rzadko robię zdjęcia robótek "w toku " i widzę że masz trochę inny sposób ja większość elementów wrabiam w trakcie szydełkowania :)
pozdrawiam serdecznie

nuta pisze...

Może nas zaskoczyć miło, ale też nie ....jak się np. okaże że czapka za wielka...:) Twoje pluszaki są zawsze perfekcyjne!!! Pozdrawiam serdecznie!!!!

aniutka_85 pisze...

Fajnie zobaczyć Cię "przy pracy" :)

Gwinoic pisze...

Cuda! :)

Julia Pernix pisze...

Uwielbiam zdjęcia w trakcie pracy! To zawsze ożywia post i proponuję je wciskać do tych postów właściwych z maskotkami! :)

Picot Kinga pisze...

Również lubię zdjęcia wykonane na kilku etapach robótki. To jest taki mini reportaż :) Pozdrawiam :)

blogerzaby pisze...

Ekstra, super wygląda w "trakcie pracy" ;) bardzo mi się takie fotki podobają :)

Margolcia pisze...

Ślicznie zazdroszczę pozytywnie talentu....Zapraszam też do mnie na mały rekonesans klubtilda.blogspot.com
Pozdrawiam

blondieenka pisze...

ja nigdy nie robiłam zdjęć w trakcie pracy ale po obejrzeniu twoich muszę się nad tym zastanowić bo wygląda to dość ciekawie i poniekąd stanowi dowód iż to twoja samodzielna praca :), ale jak sama wspominałaś w ferworze pracy często się o tym zapomina :)

Martita1987 pisze...

Przepiękne prace, nie potrafię szydełkować ani robić na drutach dlatego zawsze jestem pod urokiem takich cudowności. Podziwiam za talent :)

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny :)