poniedziałek, 23 grudnia 2013

Żółw Franco / Franco the Turtle


Witam Kochane!

Dzisiaj, poza złożeniem świątecznych życzeń, chcę Wam pokazać trzeciego już Żółwia Otto z książki "Zoomigurumi 2", którego poczyniłam (opublikowałam do tej pory tylko jednego, ach te zaległości ...). Ja swojego nazwałam Franco :) TUTAJ znajdziecie pierwszego; jak widzicie różnią się kolorem trampek i dodatkami :)

Szydełkowanie tego Jegomościa zajmuje dużo czasu, ale, jak sądzę, efekt jest wart każdego przerobionego oczka :)Franco w niebieskich trampkach zaskoczy Kogoś pod choinką :)


Przy okazji chciałam podziękować wszystkim Klientom za wspieranie mojej małej pracowni :) Nie spodziewałam się takiego zainteresowania, tym bardziej jest mi miło i kłaniam Wam się nisko! Normalnie czas oczekiwana na moją zabawkę to około jednego tygodnia, przed świętami czas wzrósł, w najgorętszym okresie, do ośmiu / dziewięciu tygodni (na szczęście wszystko w porę zamówione), więc stokrotnie dziękuję za zaufanie i cierpliwość :) Mam nadzieję, że moje prace wywołają uśmiech na Waszych twarzach :)

W tym tygodniu wśród nowych Obserwatorów serdecznie witam Magdalenę Barszczowską - super, że dołączyłaś do mojego Szydełkowego Zacisza :)

Na koniec chcę Wam wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Oby ten magiczny czas przyniósł Wam wiele radości, wzruszeń oraz ciepła... A tak od strony twórczej wiele pomysłów, zapału do pracy, inspiracji i niekończącej się weny!!!

Dziękuję również za wszystkie otrzymane życzenia, za odwiedziny, komentarze, maile... Dzięki Wam mój blog istnieje, rozwija się, a ja cały czas mam ochotę działać i dzielić się z Wami moimi "szydełkowcami"... Kłaniam się!!!

Do szybkiego!!!

17 komentarze:

anette196 pisze...

Efekt powalający a Ty piszesz że wart tak ciężkiej pracy, hiperwart :) Super jegomość z tego żółwia :)
Wszystkiego najlepszego!

szyleczko pisze...

Franco jest boski!!!
Pięknych Świąt Justynko :):):)

Izzy pisze...

Tobie również wszystkiego najlepszego! Ciągłego rozwoju, nieustającej pasji i tony włóczki pod choinką ;)

JPo pisze...

No i zakochałam się bez pamięci. Franco zauroczył mnie swoimi oczyskami.
Najpiękniejszych, rodzinnych świąt...

Monika MiniArt pisze...

Franco jest suuuper :)
Wesołych Świąt.

Kasia J. pisze...

Wspaniały żółw ! Te trampki są wspaniałe :-)
Dziękuję za życzenia :-) I nawzajem - wspaniałych Świąt :-)
Pozdrawiam serdecznie.

Beva pisze...

Żółwik jest super.
Życzę Ci spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt :)

Gosia pisze...

Jest przesłodki!!! Wesołych świąt!

Julia Pernix pisze...

Wszystkiego dobrego, rozwoju jak do tej pory, zamówień tyle, ile Ci potrzeba do szczęścia i zdrówka, sił, by wszystko realizować w zgodzie ze sobą. Rodzinnych świąt i jak najlepszego skoku do Nowego Roku. ;)
Uwielbiam takie żółwie oczka. Śliczny jest ten żółwik. :)

Luluu pisze...

Jak nie zakochać się w tych oczach :)
ZDROWYCH,SPOKOJNYCH,RADOSNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT JUSTYNKO DLA CIEBIE I DLA TWOJEJ RODZINY :)

martuchnaj pisze...

świetny
Wesołych Świąt!

dom za końcem świata pisze...

Super! Dziękuję za życzenia i Tobie również życzę pięknych świąt ze wszystkimi, których kochasz i wytchnienia, wyciszenia i tego, co Ci się marzy... A od strony twórczej dokładnie tego, o czym pisałaś:)

dom za końcem świata pisze...

Super! Dziękuję za życzenia i Tobie również życzę pięknych świąt ze wszystkimi, których kochasz i wytchnienia, wyciszenia i tego, co Ci się marzy... A od strony twórczej dokładnie tego, o czym pisałaś:)

mikimaglos pisze...

Pani Justyno, dziękuję za piękne szydełkowce, Pani blog i kontakt z Panią to sama przyjemność! Pozdrawiam serdecznie i życzę radości i wielu inspiracji w Nowym Roku 2014!

Artulka Ula pisze...

Jestem pod wrażeniem jakie piękne zwierzaki robisz... gratuluję pomysłów i umiejętności.. Życzę samych sukcesów. Pozdrawiam :)

Dagy pisze...

Żółwik jest extra :) bardzo mi się podoba :)

Anonimowy pisze...

Bonjour serait il possible de recevoir les explications gratuitement merci baba230555@hotmail.com

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny :)