sobota, 4 maja 2013

Wyróżnienie "Wieczór we dwoje, czyli szydełko i ja" :)

Hej, hej, wróciłam!!! Pogoda nie rozpieszczała, na zewnątrz nadal deszczowo i zimno... Wrrr... Mimo wszystko było fajnie :) Cieszę się jednak, że już jestem - w końcu mam chwilkę, aby usiąść, pooglądać i poczytać co tam u Was się dzieje, no i nadrobić moje robótki :)

Dziś kilka zdań na temat wyróżnienia "Wieczór we dwoje, czyli szydełko i ja", które ostatnio otrzymałam od Malwiny oraz Kasi. Dziękuję Kochane!!! Zajrzyjcie do nich koniecznie! Pierwsza jest wszechstronną szydełkoholiczką, oddaną mamą i przemiłą kobietką - mamy wiele wspólnego ;) Wspieram ją w blogowaniu od samego początku :)
Druga natomiast to wielokierunkowa, precyzyjna i utalentowana na mnóstwu polach rękodzielniczych osóbka oraz mama ślicznych dzieci i przy okazji niezastąpionych modeli jej prac :) Jestem jej wielką fanką od dawna :)
Przyznam, że do tej pory nie spotkałam się z tym wyróżnieniem :) Jego zasadą jest przekazanie go 10 kolejnym blogom, które mają mniej niż 300 obserwatorów. Bardzo przepraszam, że tym razem tego nie zrobię, ale ostatnio nominowałam kilkanaście stronek i nie chcę się powtarzać... Prawdą jest, że każda z Was zasługuje na nagrodę! Ja, w miarę możliwości,  staram się na bieżąco do Was zaglądać i komentować dzieła Waszych uzdolnionych rączek. Mam skromną nadzieję, że to dla większości blogerów znaczy więcej niż wyróżnienie :)

Pozdrawiam ciepło i spieszę z odwiedzinkami!!!

6 komentarze:

madebymali pisze...

Tyle miłych słów:)dziękuję:)

Gohaa pisze...

Gratulacje, na pewno w 100% zasłużone wyróżnienie:)

Julia Pernix pisze...

Oczywiście, że to znaczy więcej! :) Gratuluję wyróżnienia i oczywiście pozdrawiam. :)

nuta pisze...

Gratuluję kolejnego wyróżnienia i pozdrawiam!!!!

FUSIK pisze...

ależ mnie cudnie opisałaś, az się zarumieniłam :-) dziekuję bardzo

entomka pisze...

Zdolna z Ciebie kobietka , zasługujesz na to wyroznienie !
My też już wróciliśmy do rzeczywistości .... zaraz biegniemy do pracy i przedszkola....

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny :)