sobota, 6 lipca 2013

Wyróżnienie z Meksyku


Witam serdecznie! Dziś chciałam tylko podziękować Alinie za wyróżnienie, które mi przyznała :) Jest nieco tajemnicze, jakieś zagraniczne ;) Ponoć przywędrowało z Meksyku :) A oto ono:


Starałam się sprawdzić co oznaczają owe tajemnicze wyrazy na grafice, ale bez powodzenia :( Niestety nie jestem w stanie ich rozszyfrować... Ale pozostało mi wierzyć, że to coś fajnego i wesołego, jak sam rysuneczek mangi :)

A oto zasady wyróżniena: należy podać od kogo je się otrzymało, podać siedem informacji na swój temat i przekazać siedmiu kolejnym blogom. Wybaczcie, że nie nominuję nikogo, ale, jak już wcześniej pisałam, uważam, ze wszystkie jesteście wyjątkowe i nie jestem w stanie wybrać konkretnych osób, które na nie zasługują, bo każda a Was jest niesamowicie zdolna i wyjątkowa (i nie są to puste słowa, ani żadna kokieteria)! A poza tym, nie wszyscy lubią tego typu zabawy :)

A jeśli chodzi o siedem faktów na swój temat temat... Hmmm... Co by tu zdradzić...? ;) Nie chcę pisać oczywistości, które wynikają z treści bloga, więc może kilka innych faktów, które zaciekawią i pozwolą mnie nieco lepiej poznać :)
Urodziłam się w latach osiemdziesiątych we Wrocławiu, tam też dorastałam, uczyłam się, zawierałam przyjaźnie... Studiowałam na  Uniwersytecie Wrocławskim filologię polską (pani magister od czytania książek ;) ). Kilka lat mieszkałam w Anglii, gdzie tak naprawdę również dorastałam i kształciłam się oraz zawierałam przyjaźnie :) Tam także poznałam swojego męża oraz urodziłam córeczkę :)
A teraz mieszkam na śląsku i wychowuję swoją latorośl licząc na to, że uda mi się ją "wyprowadzić na ludzi" (choć bycie matką to najcięższa, jak dotąd, praca, której doświadczyłam; pełna wzlotów i upadków, to nie poddaję się!)... ;)
A poza tym, to już wiecie, jestem mega pasjonatką rękodzieła i wieczorami z wielką ekscytacją i radością zasiadam do swoich robótek :)
Po cichu marzę, aby moja mała pracownia osiągnęła kiedyś sukces...
Kreatywna, pomysłowa, emocjonalna, skromna, trochę zestresowana, ale szczęśliwa i spełniona kobieta... Zawstydzają mnie komplementy, ale jednocześnie dodają skrzydeł... Trochę pokręcona, pełna sprzeczności, ale pełna pasji perfekcjonistka... Ach, nie jest łatwo ;)

Oho, to zdecydowanie więcej, niż siedem faktów!!! Nie jestem osobą wylewną, raczej skrytą i małomówną, rzadko piszę o sobie, więc mam nadzieję, że docenicie to, że się troszkę otworzyłam :)
Poza tym sama bardzo chętnie poznam Was lepiej, więc liczę na to, że tych kilka prywatnych informacji z mojej strony to fajny pomysł, a wyróżnienie dało ku temu świetny pretekst :)

Pozdrawiam Was serdecznie i przypominam o ArtJarmarku w Katowicach (14/07/2013), na którym znajdziecie mnie oraz moje skromne stoisko z "szydełkowcami". Tam też będziecie mogły mnie poznać osobiście i wypytać, o co chcecie ;) Zapraszam serdecznie!!!

12 komentarze:

Ewa Urban pisze...

Gratulacje :-) Miłego weekendu :-)

Kejtozaurus pisze...

Gratuluję serdecznie tego ślicznego wyróżnienia :)
Fajnie , że dałałaś nam szansę trochę się poznać, lubię sobie poczytać o osobach, których twórczość podziwiam :)


Pozdrawiam!

Julia Pernix pisze...

Justynko, mocno trzymam kciuki za powodzenie Twojej pracowni. Może kiedyś tak się rozwiniesz, że przyjmiesz pod skrzydła mniejszych twórców, to ja się zapiszę na listę. ;)
Miło poznać Cię bliżej. Mamy ten sam fach w ręku i obie wylądowałyśmy z hakiem w dłoni. ;)
Pozdrawiam i dzięki za podzielenie się kilkoma faktami o Tobie. :)

Julia Pernix pisze...

A napis głosi: Comparte 7 cosas sobre ti - czyli podziel się 7 faktami o sobie. ;)
Premio to chyba w tym znaczeniu wyróżnienie. :)

Gohaa pisze...

Ojej, to wyróżnienie jedyne w swoim rodzaju, meksykańskie!!:) Gratulacje;)

My Crochet Privacy... pisze...

@Julia Pernix - dzięki za przetłumaczenie, wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć ;)

Julia Pernix pisze...

Dla mnie zagadki językowe to zawsze wyzwanie. ;) Domyślałam się, ale sprawdziłam w tłumaczu google'a. ;) Sama przyjemność po mojej stronie! :)

dom na początku świata pisze...

Masz racie bycie matka to najcieższa praca na świecie ale także najprzyjemniejsza :-) Życze sukcesów w wychowywaniu córki i w szydełkowaniu.

Agnieszka S. pisze...

Gratuluje :) Bardzo ciekawe wyróżnienie, jeszcze takiego nie widziałam ;)

I oczywiście miło było się coś o Tobie dowiedzieć :D

FUSIK pisze...

Gratuluję .. fajnie że napisałaś parę słów o sobie :-) a najważniejsze że z nich wywnioskowałam ze jesteś spełniona i czerpiesz życie pełną piersią :)

aniutka_85 pisze...

Gratulacje :)

nuta pisze...

Gratuluję wyróżnienia!!!!

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny :)